Facebook?   Tam nás nehledejte.  Máme vlastní stránky:   www.albaoptik.cz

Bliz, Bluepoint květen 2011

Nabídku sportovních i universálních slunečních brýlí jsme rozšířili o nové značky.
Proč sportovní brýle Bliz? Výměnné netříštivé zrcadlené polykarbonátové zorníky nejen chrání zrak před UVA a UVB zářením, ale také při sportu kryjí oči proti větru, prachu, hmyzu a dešti. Brýle dokonale sedí při pohybu, takže nezpůsobují podráždění nebo otlaky pokožky. Všechny modely mají gumové koncovky a sedýlka. Tyto díly jsou stavitelné pro zajištění maximálního pohodlí a sedí bezpečně, i pokud se zpotíte.
Pro různé druhy sportů nabízíme širokou škálu zorníků a pro sportovce, kteří se neobejdou bez korekčních skel, nabízíme k modelům Bliz odnímatelný dioptrický adaptér. Jako dobré sportovní brýle, jsou Bliz velice lehké, aby zajišťovaly maximální pohyblivost hlavy a minimální zátěž na krk. Obvyklé sluneční brýle váží kolem 40 gramů, zatímco váha slunečních brýlí Bliz se pohybuje kolem 20 gramů.
Kombinací módy, funkce a stylu jsou sluneční brýle Bluepoint. Z kolekce pro letošní rok, rozdělené do pěti hlavních linií Deluxe, Polarized, Sport, Junior a Kids, Vám nabízíme modely městské módy Deluxe a pro vyšší zrakový komfort Polarized.
Linie Junior vychází z designu modelů Deluxe, pouze jsou rozměry zmenšeny tak, aby perfektně seděly dětem ve věku 8 - 15 let. Brýle Bluepoint Vás bezpochyby osloví nejen atraktivním provedením, ale také zajímavou cenou.


9054-02 Finland 9054-03 Canada 9054-80 Carbon
7131-02 7315-01 7502-01 7638-01 828-20
zpet galerie zpet