Facebook?   Tam nás nehledejte.  Máme vlastní stránky:   www.albaoptik.cz

 Omega MAX  - nová antireflexní vrstva, maximální ochrana před každodenním poškozením

Zvýšený komfort Vašeho pohledu s  Omega MAX , novou antireflexní úpravou pro dlouhotrvající čistotu a ochranu proti poškrábání. I při opatrném zacházení s brýlemi, můžete každodenní činností způsobit jemné poškrábání na čočkách. Postupem času při používání brýlí čočky ztrácejí svoji průzračnost.  Omega MAX  chrání čočky před předčasným poškozením.

Větší ochrana proti poškrábání

Společnost Omega-Optix přichází s poslední novinkou, povrchovou úpravou  Omega MAX , speciálně zaměřenou na jemné, malé poškrábání Vašich čoček, které vzniká při každodenním používání Vašich brýlí. Inovace  Omega MAX  spočívá v procesu vložení provzdušněné mikrovrstvy mezi tvrzený povrch čočky a antireflexní vrstvu, poskytujcí nepřekonatelnou odolnost proti poškození povrchu čočky i v náročnějších prostředích. Tuto skutečnost potvrdily testy prováděné nezávislou zkušebnou u  Omega MAX *.


           Běžný antireflex     |    Antireflex  Omega MAX 

Antireflexní ochrana

Díky potlačení nežádoucích odlesků zlepšuje  Omega MAX  kontrast, zvyšuje ostrost vidění za všech okolností a snižuje únavu očí.


           Běžný antireflex     |    Antireflex  Omega MAX 

Snadnější čištění

 Omega MAX  zahrnuje trojí ochranu povrchu brýlových čoček: proti vodě, otiskům prstů a prachu. Péče o Vaše brýle se tak stává jednodušší, než kdykoliv předtím. Čočky se čistí mnohem snadněji a zůstávají čisté mnohem déle.


           Běžný antireflex     |    Antireflex  Omega MAX 

Zachování průhlednosti

Protože je povrch čoček více odolný proti opotřebení, budou Vaše čočky zachovávat průzračnost mnohem déle, zajistí tak vizuální komfort a zároveň se prodlouží životnost Vašich brýlí.


           Běžný antireflex     |    Antireflex  Omega MAX 

* Omega MAX  získala velmi vysoké hodnocení v nezávislé zkušebně u testu simulujícího reálné opotřebování v běžném životě.