Žádný FB.  Jen tyto stránky.

Nosným programem firmy ALBA optik je optická činnost, konkrétně zhotovování brýlí na lékařský předpis i za hotové, opravy a úpravy brýlí a prodej doplňkového sortimentu, tedy pouzder, brýlových závěsů, předvěsů, slunečních brýlí, čtecích lup, kontaktních čoček, včetně crazy barevných i barevných dioptrických, i prostředkù pro péči o kontaktní čočky a čisticích prostředkù na brýle a optiku.

V prezentaci na internetu spatřujeme další možnost, jak přiblížit své služby a zprostředkovat těm, kteří o to stojí, v čase, který jim nejlépe vyhovuje, alespoň základní informace o očních vadách, historii brýlí, brýlových obrubách, brýlových čočkách, doplňkovém sortimentu, a to v obecné rovině i ve vztahu k naší aktuální nabídce.

Důraz na odbornost a kvalitu optické profese spojujeme s maximálně individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a jeho potřebám. To, spolu s příznivou cenovou hladinou veškerého sortimentu, přivádí do naší provozovny stále více klientů.

Tyto informace by měly každému pomoci v tom, co je při návštěvě oční optiky hlavní - výběru optimálních brýlí. Při tomto výběru Vám přejeme šťastnou ruku a současně si dovolujeme nabídnout své služby.